Dzien Edukacji Narodowej

Utworzono: 16-10-2017

Uroczyste obchody Dnia Edukacji w naszym przedszkolu!

14 października – to święto wszystkich pracowników oświaty. Pracownicy Przedszkola zaczęli świętować  w tym roku  12 października i dla swoich wspaniałych uczniów przygotowali  niezwykły prezent  przedstawienie pt. Rzepka" Juliana Tuwima w którym głównymi aktorkami były Panie które na co dzien pracują z dziecmi. Nasze grono pedagogiczne słynie z dobrego poczucia humoru ,ogromnego zaangażowania i miłości do swojego zawodu.Nie codziennie można zobaczyć swoją nauczycielkę w przebraniu dziadka lub babci....oj było wesoło, dawno nie dostałyśmy tylu braw.Dziękujemy naszym małym, kochanym widzom za brawa i za to że z nami są!

13października niespodziankę przygotowała grupa starszaków- program artystyczny. Dzieci śpiewały , mówiły wiersze i w imieniu wszystkich dzieci złożyły swoim wychowawczyniom i całemu personelowi placówki serdeczne życzenia wytrwałości i życzliwości.

Po przedstawieniu i życzeniach, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dzieciom biorącym udział w konkursie, w którym należało narysować portret ulubionej Pani z naszego przedszkola. Dzieci wykonały portrety starannie i widać było, że chciały swoją ukochaną panią przedstawić jak najdokładniej i jak najlepiej potrafią, dlatego nie było przegranych, każdy przedszkolak który wziął udział w konkursie otrzymał niespodziankę za zaangażowanie.

Oto zwycięzcy konkursu pt. „Moja ulubiona pani”:

Pierwsze miejsce –Nel z grupy maluszków
Drugie miejsce – Piotr z grupy starszaków, Antoni z grupy średniaków i Filip z grupy maluszków
Trzecie Miejsce – Natalia z grupy starszaków
Prezenty też otrzymały wszystkie dzieci które zdobyły wyróżnienia.

Gratulujemy wygranym!

Wszyscy pracownicy przedszkola dziękują z całego serca za pyszny tort, czekoladki, kwiaty i życzenia!

Dzien Edukacji Narodowej