Jak się rozpoczął luty w przedszkolu?

Utworzono: 12-02-2017

Zaczęliśmy mroźny luty pilnie ucząc się we wszystkich grupach j.angielskiego, które prowadzi mgr Aleksandra Romanowska. Jesteśmy szczęśliwi , że maluszki w tym roku mają w  2 razy w tygodniu zajęcia, a średniaczki i starszaki 3x. Efekty już są , starszaki potrafią mówić po angielsku całe zdania!

W każdej grupie wielkowej odbywa się 1x w tygodniu rytmika z muzykoterapeutką  mgr Lilianą Gałaman.

W każdej grupie wielkowej odbywa się 1 x w tygodniu gimnastyka korekcyjna z fizoterapeutką  mgr Katarzyną Zemłą.

Dodatkowo 2x w miesiącu grupę najstarszą wprowadza w świat prawidłowej postawy ciała, certyfikowana instruktorka fitness Pani mgr Monika Mras.

1 x w miesiącu odwiedza każdą grupę wiekową, dogoterapeutka mgr Magdalena Grygo ze swoim podopiecznym Niko.

1x w miesiącu  w każdej grupie wiekowej logopeda Pani mgr Sandra Radomska przeprowadza prfilaktyczne zajęcia grupowe .

Codziennie w każdej grupie bardzo dobrze przygotowane i stale podnoszące swoje kwalifikacje miłe nauczycielki, które są wychowawcami w grupach Pani mgr Sylwia Anna Ceiślak, Katarzyna Mizińska i Natalia Makurat przeprowadzają zajęcia zgodnie z podstawą programową nauczania przedszkolnego.

Codziennie, dzieci posiadające specjalne potrzeby edukacyjne rozwijają się w grupie równieśniczej, na terapii grupowej i na zajęciach indywidualnych dostosowanych do każdego dziecka indywidualnie.

Codziennie po wcześniejszym umówieniu na konkretną godzinę, rodzice mogą korzystać z konsultacji z terapeutami i nauczycielami pracującymi z dziećmi.