KWIECIEŃ, MIESIĄCEM RADOŚCI !

Utworzono: 15-04-2017

Na początku kwietnia Na korytarzu naszego przedszkola jak co roku można było zakupić piękne ozdoby wielkanocne wykonane ręcznie przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteśmy Razem” w Lęborku .
W każdej grupie odbywały się zajęcia, mające na celu przygotowanie przedszkolaków do zbliżających się świąt, zapoznanie z tradycjami świątecznymi, a nawet kulinarnymi specjałami.

Przedszkolaki razem ze swoimi nauczycielkami przygotowały piękne przedstawienia wielkanocne. Dziękujemy wszystkim gościom którzy tak licznie przybyli i z uśmiechem na twarzach...a nawet łezką w oku oglądali postępy i zaangażowanie dzieci.

11 kwietnia rodzicie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych wzięli udział w warsztatach z psychologiem i superwizorem naszego przedszkola Panem Jackiem Kielinem. Cieszymy się że mamy wspólny cel – edukacja dzieci na najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

KWIECIEŃ, MIESIĄCEM RADOŚCI !