Przedszkole Integracyjne "Jesteśmy Razem"
    Oddajemy do państwa dyspozycji obiekt przedszkolny w ścisłym centrum miasta nieopodal parku i placu zabaw. Przedszkole jest wyposażone w gabinet logopedyczny, gabinet pedagoga, muzykoterapeuty duże i nowoczesne wyposażone cztery sale dydaktyczne dla każdej grupy wiekowej posiadające swoją łazienkę, ogrzewanie podłogowe,  szatnię oraz Centrum Integracji Sensorycznej zapewniające dzieciom niezbędną dawkę aktywności fizycznej bez względu na warunki pogodowe.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Przedszkole w miesiącu lipcu jest zamknięte .
Czesne za miesiąc wynosi 350 PLN +wyżywienie 11,20zł (śniadanie, obiad dwudaniowy). W przypadku uczęszczania do przedszkola rodzeństwa, zniżka w opłatach  o 100zł

Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego pobyt w przedszkolu i wszystkie terapie mają za darmo.

Więcej informacji pod numerem:    698649186   lub 573351203

Zajęcia dodatkowe są bezpłatne.

Oferujemy dla wszystkich uczniów:
  • opiekę nad dziećmi przez kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zajęcia i zabawy prowadzone we wszystkich grupach wiekowych zgodnie z programem MEN, zajęcia rytmiczne, naukę języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną,  sensoplastykę, profilaktykę logopedyczną.

Dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oferujemy min: Rozwój społeczny w integracyjnej grupie rówieśniczej w której oprócz nauczyciela prowadzącego  jest też nauczyciel terapeuta i  opiekunka dziecięca, terapię psychologiczną, terapię logopedyczną,hipoterapię, terapię grupową, terapię indywidualną, trening umiejętności społecznych, rehabilitację ruchową, terapię integracji sensorycznej,muzykoterapię, alpakoterapię,warsztaty grupowe dla rodziców z dziećmi z niepełnosprawnościami,alternatywne i wspomagające metody komunikacji AAC i inne wspomagające terapie, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia prowadzone przez wyszkoloną kadrę (np. terapię metodą M. i Ch. Knillów,terapię metodą Weroniki Sherborne, Metodę Krakowską i inne wspomagające rozwój dzieci)

RAMOWY PROGRAM DNIA

Poniżej kilka zdjęć ukazujących wnętrze naszego przedszkola