Krasnoludki

Grupa Krasnoludki to najstarsze dzieci w całym przedszkolu. Codziennie wraz z panią Agnieszką, panią Martą i panią Magdaleną wspólnie bawimy się, uczymy i poznajemy otaczający nas świat. Każdego dnia ćwiczymy samodzielność, kreatywność oraz pilnie przygotowujemy się do nauki czytania i pisania. W naszej pracy z dziećmi stosujemy różnorodne metody i formy nauczania, aby wspomóc przedszkolaki w nabywaniu nowych umiejętności i wiadomości.

Każdego dnia prowadzimy zajęcia edukacyjne zgodne z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego, podczas których rozwijamy się ruchowo, społecznie, emocjonalnie i poznawczo. W czasie wolnym od zajęć rozwijamy zainteresowania, wspólnie się bawimy w kącikach tematycznych oraz odpoczywamy.

Krasnoludki